Program Parterski
stanowi doskonałą szansę aby obniżyć koszt Państwa  serwisu WWW.

Program partnerski

 

Program Partnerski Fastom.pl  gwarantuje zysk!

Program partnerski serwisu Fastom.pl to propozycja współpracy skierowana do właścicieli, administratorów stron WWW oraz webmasterów. Współpraca z firmą znaną w branży hostingowej w Polsce sprawi, że Twoja witryna może nie tylko przynosić Ci wiele satysfakcji, ale także wymierne korzyści. Zapisując się do programu partnerskiego otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 10% wartości każdego zrealizowanego zakupu w fastom.pl, będącego wynikiem odwołania z Twojej strony.

Jak to działa ?

Krok pierwszy:
aby rozpocząć współpracę zapisz się do Programu Partnerskiego
Krok drugi:  zaloguj się podając swój login i hasło, w panelu programu znajdziesz bannery oraz twój adres na który powinieneś kierować potencjalnych klientów
Krok trzeci: wstaw link na swoją stronę i czekaj na pieniądze
Krok czwarty: po zebraniu minimum 50 zł, możesz je wymienić na usługi Fastom.pl bądź zamówić kupon o wartości np. 50 zł, który można sprzedać np. na Allegro.pl

Co nas wyróżnia ?

W naszym Programie Partnerskim zarabiasz za każdym razem gdy polecona przez Ciebie osoba zapłaci za nasze usługi nawet jeśli będzie to kilka miesięcy po zapisaniu.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Obsługę kont umożliwia:


W  niemieckiej serwerowni:Logowanie

Rejestracja

Regulamin promocji
O FIRMIE  |  HOSTING  |  USŁUGI  |  POMOC  |  KONTAKT
CertaIT Andrzej Nawrot, Przyłęk 103/1, 64-300 Nowy Tomyśl
Copyright © Fastom.pl & CertaIT 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.